Ping Titanyum Kapsül Filika Kanca Konteyner Su Geçirmez Saklama Kutusu EDC Açık Kapsül Tablet Nakit Hap Sağkalım Kutusu

₺357.30 ₺357.30 Ücretsiz iade


özellikleri:
ayrılabilir hooks
işlenmiş katı titanyum, bu son derece yüksek kaliteli ürün çok faydası vardır.
taşıma ilaç, ilk yardım kiti, göz cam onarım, yangın marş, stash nakit, CR123A pil, vb
su geçirmez
hipoalerjenik
hassas Konuları
korozyona Dayanıklı
Sınıf 4 Titanyum yapılmış.
özellikler:
marka: Titaner
malzeme: Titanyum Alaşım
Outter Çapı: 19.4mm
İç Çap: 13.2mm
yükseklik: 52mm
kanca Çapı: 5.7mm
kanca Uzunluğu: 36.7mm
Net Ağırlık: 45g
paket Içeriği:
1 x Titaner Titanyum Filika Kanca Su Geçirmez Survival Depolama EDC Kapsül Tablet Nakit Hap Kutusu
sevgili arkadaşım, metal titanyum çok pahalı, bu daha üstün performans paslanmaz çelik, ve bu sofistike bir ürün olduğunu, yani olmasına rağmen çok küçük, ama biraz pahalı.
neden Titanyum:
titanyum dünyada neredeyse tek şey tamamen insan toksik olmayan vücut, bu üst uzay malzemeleri sert koşullarına adapte olduğunu of dış alan ama aynı zamanda güvenle olabilir vücutta implante tıbbi ekipman kereste vücudun bir parçası haline.
titanyum Özellikleri:
1. Healthy, çevre ve Insan dostu
titanyum toksik olmayan ve mükemmel olarak insan bod ile uyumlu ve kan, bu yaygın benimsenen tıbbi insan aparatı yapmak için. ayrıca, titanyum olmayan manyetizma metal aittir, manyetize olmayacak.
2. Hafiflik
titanyum olduğunu 4.51g/cm3 yoğunluğu, daha yüksek alüminyum, daha düşük çelik, bakır ve nikel, kimin yoğunluğu tüm metaller tops. diğer bir deyişle, onun ağırlığı neredeyse aynı anda alüminyum hacmi. ancak, onun yoğunluğu alüminyum veya hatta çelikten daha güçlü daha güçlüdür.
3. gelen Ücretsiz pas, asitler ve bazlar
titanyum derin deniz içinde pas geçirmez tutulur ve istikrarlı medya her türlü, hidroklorik asit gibi, nitrik asit ve hatta karışık asit. nedeni titanyum yüksek yoğunluklu ve sert oksit tabakası oluşturur, hangi korozyon korur. ve hatta adrased olmak, bu çok yakında restore edilecek.
4. Isı ve Düşük sıcaklık dayanımı
erime noktası Titanyum son derece yüksek, ve Titanyum içinde uzun bir süre için kullanılabilir fazla 600 Derece Santigrat çevre, onun yoğunluğu yoğun alır gibi sıcaklıklar düşüyor. ama onun plastisite neredeyse sabit tutulabilir. metal iyi kalır ducitllity brittrle olmadan bile-253 Derece Santigrat. bu nedenle, titanyum düşük sıcaklık konteynerler için ideal bir malzemedir.
5. çelikten daha Güçlü
titanyum yüksek nihai performans gösterir (çekme dayanımı/verim gücü), kolay değil titanyum ürünler anlamına gelir oluşturan sonra deforme etmek. bu büyük oranı gitmek, Ti titanyum ürünleri formu zaman büyük bir esneklik yapar.
6. Good ısı transferi performansı
titanyum metal ' ın termal iletkenlik daha düşük karbon çelik ve bakır, ama nedeniyle mükemmel korozyon direnci, yani duvar kalınlığı büyük ölçüde zayıflatılmış olabilir, ve yüzey ve buhar ' ın eşanjör yoğunlaşma bilge damla olduğunu, ısı direnci azalır, bu da azaltılmış olabilir eğer titanyum yüzey kirlenme-ücretsiz, böylece titanyum ısı değişim performans açıkçası geliştirilmiş olduğunu.

  • Açıklama
  • Değerlendirmeler
  • Tipi: kat Çapa
  • diy malzemeleri: Metal İşleme
  • malzeme: Titanium alloy

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 40cm x 30cm x 20cm (15.75in x 11.81in x 7.87in)
BAŞA DÖNÜŞ